WYWIAD! Bezwarunkowy dochód podstawowy jest z gruntu zły. Małpia ospa? “Chwycą nas za mordy” – Łukasz Kopczyk

Czym jest wolność? Jak wpłynie na ludzi bezwarunkowy dochód podstawowy? Czy jest zaskoczeniem, że Adam Glapiński pozostał szefem NBP? Czy małpia ospa to wstęp do nowego lockdownu, czy raczej chwilowa ciekawostka medyczna? Jakie “wały” będą robione pod pretekstem małpiej ospy? Na te pytania odpowiada dziś Łukasz Kopczyk – podcaster prowadzący Votum FM i publikujący swoje materiały m.in. na facebookowym profilu. Zapraszam do odsłuchania!

Słuchaj wywiadu na:

Spotify

MixCloud

SoundCloud

Anchor FM

YouTube

Kliknij w dzwonek na dole strony, by dostawać powiadomienia o nowych odcinkach i być na bieżąco!

Fot. ilustracyjne: Łukasz Kopczyk/Dominik Cwikła/Kontrrewolucja.net ⓒ/PublicDomainPictures/Pixabay/YT/Janusz Jaskółka (kolaż)

Dominik Cwikła
Tt i Fb

Dominik Cwikła

Rzymski katolik, mąż, dziennikarz, aktywny obrońca życia. Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Z przeszłości warto wspomnieć: Wydawanie Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" w Radiu SIM oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach, m.in. jako wicenaczelny wSensie.pl oraz dziennikarz nczas.com. Prowadziłem programy w NCzasTV, Mediach Narodowych, Korona TV i Krul TV. Obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Zachęcam do wsparcia mojej działalności poprzez zrzutkę https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *