“Ludzie nie mają TYLE ŻREĆ”. Powszechne oburzenie po słowach Filipiaka, ale przecież klimatyści właśnie TO głoszą od dziesięcioleci!

Janusz Filipiak powiedział, że ludzie “za dużo żrą” mięsa i wszyscy oburzeni oraz zaskoczeni. A ja nie. Dlaczego? Bo nikt mający inteligencję większą od orzeszka ziemnego nie zakłada, że całej bandzie klimatystów chodzi naprawdę o ochronę klimatu, tylko o wpływy i pieniądze. 

Słuchaj podcastu na:

Spotify

MixCloud

SoundCloud

Anchor FM

YouTube

Kliknij w dzwonek na dole strony, by dostawać powiadomienia o nowych odcinkach i być na bieżąco!

Fot. ilustracyjne: YT/IDG Poland/NowThis News/Man Kind/Shutterbug 75/Pixabay (kolaż)

Dominik Cwikła
Tt i Fb

Dominik Cwikła

Rzymski katolik, mąż, dziennikarz, aktywny obrońca życia. Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Z przeszłości warto wspomnieć: Wydawanie Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" w Radiu SIM oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach, m.in. jako wicenaczelny wSensie.pl oraz dziennikarz nczas.com. Prowadziłem programy w NCzasTV, Mediach Narodowych, Korona TV i Krul TV. Obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Zachęcam do wsparcia mojej działalności poprzez zrzutkę https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *