Obóz patriotyczny i globalistyczno-wojenny. W Polsce panuje CENZURA w TYM temacie! Dominik Cwikła w Radiu Wolność

Kwestia wojny rosyjsko-ukraińskiej dzieli społeczeństwo w Polsce – i nie tylko – na obóz patriotyczny i obóz globalistyczno-wojenny. Ci pierwsi są przeciw narzucaniu narodowi kosztów prowadzenia nie swojej wojny. Drudzy chcą w wojnę ingerować, wydłużać ją, a nawet do niej dołączyć.

Co ciekawe, podobnie dzieje się w wielu już państwach Zachodu. Tylko w Polsce jednak obóz patriotyczny jest całkowicie rugowany z przestrzeni publicznej i wyzywany od słynnej “ruskiej agentury w Polszy” przez wielkie media jak również przedstawicieli rządu. Dlaczego? Zapraszam do odsłuchania!

Słuchaj podcastu na:

Spotify

MixCloud

SoundCloud

Anchor FM

Kliknij w dzwonek na dole strony, by dostawać powiadomienia o nowych odcinkach i być na bieżąco!

Wspieraj niezależne, bezpartyjne dziennikarstwo. Szczegóły oraz link do zrzutki TUTAJ.

fot. ilustracyjne: Pixabay/Robert Fotograf/Fb.com/Dominik Cwikła/RadioWolnosc.pl (kolaż)

Dominik Cwikła
Tt i Fb

Dominik Cwikła

Rzymski katolik, mąż, dziennikarz, aktywny obrońca życia. Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Z przeszłości warto wspomnieć: Wydawanie Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" w Radiu SIM oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach, m.in. jako wicenaczelny wSensie.pl oraz dziennikarz nczas.com. Prowadziłem programy w NCzasTV, Mediach Narodowych, Korona TV i Krul TV. Obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Zachęcam do wsparcia mojej działalności poprzez zrzutkę https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *