Kim jestem?

Nazywam się Dominik Cwikła – przez “C” a nie “Ć”. Jestem publicystą i niezależnym dziennikarzem. Urodziłem się w grudniu 1990 roku. Katolik, żonaty.

Studiowałem w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, broniąc tytuł licencjatu z dziennikarstwa (“Lobbing aborcyjny w polskich mediach”) oraz magistra z politologii (“Demokracja niedoskonała. Przykładowe wady i negatywne strony teorii i praktyki demokracji na wybranych przykładach z historii i współczesności świata oraz Polski”). Ogólny zarys mojej dziennikarskiej działalności znajdziesz na dole każdej strony czy wpisu z podcastem w domenie Radia Wolność.

W chwili obecnej prowadzę swój portal Kontrrewolucja.net oraz podcast “Radio Wolność”, którego stronę właśnie przeglądasz. Jestem również prowadzącym kanał “Na tropie obcych” i publicystą dwutygodnika “Najwyższy Czas!”.

Gościnnie występuję także w telewizjach internetowych: Media Narodowe oraz wRealu24.

Uruchomiłem zrzutkę – jeśli uważasz, że moja praca jest potrzebna i chcesz pomóc w utrzymaniu serwera i strony Kontrrewolucja.net oraz Radiowolnosc.pl, to TUTAJ znajdziesz informacje, jak przekazać comiesięczne wsparcie. Możesz również przekazać jednorazową darowiznę TUTAJ. Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc.

Jeśli chcesz obserwować moją działalność, zachęcam do obserwowania/subskrybowania:

Portal Kontrrewolucja.net

Pięć numerów półrocznika dla młodzieży Gazeta Rycerstwo (2016-2018)

Kanał “Na tropie obcych”

Moje profile w mediach społecznościowych:

Facebook, Twitter, Gab, Minds, YouTube

Jeśli z jakiejś przyczyny chciałbyś/abyś wiedzieć o mnie więcej, podaj powód i zapytanie poprzez formularz w zakładce “kontakt”.

Dominik Cwikła
Tt i Fb