Zasady korzystania ze strony i treści

Strona podcastu Radio Wolność służy do informowania o kolejnych treściach oraz informowaniu o działalności autora. Możesz korzystać ze strony w sposób zgodny z prawem, przyzwoitością oraz zdrowym rozsądkiem. Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się twoja wolność, a nie uczucia, poglądy czy fobie. W związku z powyższym musisz wziąć pod uwagę, że moje treści mogą nie zgadzać się z tym, co ty uważasz. Słuchając moich podcastów, przyjmujesz to do wiadomości.
Zasady wykorzystywania utworów do własnych publikacji, innych stron internetowych oraz mediów czy platform

1. Jeśli chcesz osadzić na swojej stronie odcinek z którejś z platform, na której nadaję, to nawet się głupio nie pytaj, tylko to zrób.

2. Jeśli chcesz użyć fragment utworu dźwiękowego do jakiejś własnej publikacji, możesz to zrobić pod warunkami:

  • Podania, że fragment pochodzi z podcastu Radio Wolność albo ze strony radiowolnosc.pl
  • Wykorzystany fragment lub fragmenty nie przekroczą łącznie 45 sekund
  • Zamieszczenia wyraźnej frazy, że “autorem podcastu jest dziennikarz i publicysta Dominik Cwikła”

3. Jeśli chcesz wykorzystać dłuższy fragment, należy wcześniej skontaktować się z autorem poprzez formularz w zakładce kontakt. Brak odpowiedzi należy uznać za brak wyrażenia zgody, choć można ponowić próbę kontaktu i zapytanie – niewykluczone, że wiadomość po prostu mi umknęła.

4. Jeśli chcesz umieścić informację o nowym odcinku podcastu Radio Wolność na swojej stronie wraz z osadzonym odcinkiem na jednej z platform, na których jest dostępny, możesz w pełni lub częściowo skopiować treść opisu odcinka. W treści jednak muszą się znaleźć: Informacja o autorze, informacja o stronie radiowolnosc.pl wraz z aktywnym zalinkowaniem do konkretnego odcinka.

5. Jeśli chcesz użyć grafiki ilustracyjnej, która nie jest udostępniona na wolnej licencji, lecz mojego autorstwa, możesz zrobić to pod warunkami:

  • Podania pełnego podpisu zamieszczonego do zdjęcia
  • Użycia jej wyłącznie do przypadku wskazanego w punkcie “4”

6. Jeśli chcesz sparodiować moje materiały lub utworzyć z nich satyrę, nie mam nic przeciwko, pod warunkiem jednak, że będzie wyraźnie zaznaczone, że Twój materiał nie jest faktycznie moim przekazem i będzie zaznaczone, że Twój materiał jest parodią oraz podane zostanie oryginalne źródło materiału.

Dominik Cwikła
Tt i Fb